HK AUDIO 112XA

 • HK AUDIO 112XA : Thumb 1
 • HK AUDIO 112XA : Thumb 2
 • HK AUDIO 112XA : Thumb 3

HK AUDIO 112XA

לצלצל

1 מוצר/ים הוספ/ו לסל

מידע נוסף על HK AUDIO 112XA

MADE IN GERMANYֱֱ

רמקול עליון מוגבר עם היענות תדרים ליניארית עם זווית לשימוש כמוניטור במה L3 112 XA מבית HK Audio

 

סידרת ה - Linear 5, או בקצרה L5 ניחנת בשפע של מרווח עבודה (Headroom) ועם רצפת רעש נמוכה ביותר מביאה לשטח יכולות מתקדמות וצליל מדוייק, עשיר ומפורט בעזרת רכיבים אלקטרוניים משובחים אשר נבחרו בקפידה, בנייה חזקה ורמת גימור מעולה. הרמקולים מסדרת ה – Linear 5 מספקים איכות צליל גבוהה ביותר ומתאימים לחברות הגברה, להקות ותקליטנים בכל סיטואציה. פאנל השליטה האחורי קל ביותר לשימוש ונותן גישה נוחה לשתי תוכניות האקולייזר הקבועות מראש המעצבות את תגובת הרמקול על מנת לספק תוצאה מצויינת בכל תרחיש, אפילו ללא טכנאי קול מקצועי בסביבה.

  

סדרת ה - Linear 5 היא סדרת רמקולים קצה עליון אמיתיים אשר מספק תמורה מושלמת ופתרון קל ונח לתרחישי הגברה רבים ומגוונים באיכות בנייה גרמנית חסרת פשרות.

 

הרמקול העליון המוגבר – L5 112 XA מתאפיין ביכולות מרשימות ועיצוב קומפקטי עם שופר מסתובב וזווית תיבת תהודה המאפשרים לשלבו גם כמוניטור במה. הרמקול הקומפקטי מצוייד בוופר בקוטר 12 אינץ׳ וטוויטר בקוטר 1 אינץ׳ המספקים את מלוא ספקטרום השמע (Fullrange) בצורה לינארית, חלקה ועשירה. הרמקולים מוזנים ממגבר עוצמתי דו-ערוצי  (Bi-AMP) קל משקל ובדירוג Class-D המספק 1000 וואט של איכות צליל עוצמתית וחסרת פשרות.

 

ה - L5 112 XA יכול לעבוד כיחידה עצמאית – טווח מלא (Fullrange) או בשילוב עם כל רמקול סאב מסדרת ה - Linear Sub. 

 

הרמקול המוגבר - L5 112 XA מציג פאנל אחורי עם 2 כניסות אודיו עם שליטת עוצמה נפרדת לכל כניסה. זוג הכניסות מגיעות עם מחברי XLR איכותיים של חברת נויטריק ובורר רגישות כניסה ליין / מיקרופון (על כניסה A בלבד),  יציאות מקבילות לכניסות ניתן למצוא מתחת למחברי הכניסות בנוסף ליציאה המסכמת את שתי הכניסות ליציאת מונו בודדת בתחתית הפאנל האחורי.

 

ה – L5 112 XA מגיע עם 2 הגדרות אקולייזר קבועות מראש המאפשרות לרמקול להציג ביצועים יוצאי דופן עם הפעלה קלה ביותר בכל תרחיש אפשרי ומהווה נקודת התחלה מצויינת. התוכנית הראשונה הותאמה במיוחד לעבודה כרמקול עליון (PA) והשנייה הותאמה לעבודה כמוניטור במה במצב מוניטור תחום הנמוכים נשלט יותר ועוזר למנוע צימוד (Coupling) הרמקול לבמה ובכך מפחית משמעותית את הסיכויי לפידבק (Feedback).

 

ה  L5 112 XA מצוייד בשתי ידיות נשיאה נוחת וב״כוס״ עגינה המאפשרת שתי זוויות התקנה (3º או 7º-) על סטנד רמקול סטנדרטי. ה״כוס״ מאפשרת כיוון מדוייק על ידי הטיית הרמקול קדימה, מתאים לסיטואציות בהן הרמקולים מוצבים גבוהה מהקהל.

 

ה - L5 112 XA מוכן לעבודה גם כמוניטור במה, תיבת התהודה תוכננה עם זווית המתאימה בדיוק לעבודה כמוניטור במה. הגישה לפאנל האחורי פנוייה גם כאשר הרמקול מוצב כמוניטור במה. 

 

פאנל אחורי:

1. עוצמת כניסה של הערוץ

2. בורר רגישות עוצמת כניסה ליין / מיקרופון

3. כניסת אודיו 

4. יציאות מאוזנות ישירות של הכניסות 

5.  רגישות כניסה ראשית

6. מתג אקולייזר 

7. לד חיווי – עבודה

8. מפסק הדלקה / כיבוי

9. חיבור חשמל

10. יציאהשל שתי הכניסות (מסוכמת למונו) 

 • יצרן: HK AUDIO 
 • זמינות: במלאי
 • מצב המוצר: חדש
 • סוג מכירה: רגיל
 • סוג מוצר: רגיל
 • הובלה: עד 7 ימי עסקים בכפוף למלאי
 • אחריות: שנה יבואן רישמי 

חוות דעת על HK AUDIO 112XA

  loading