PIONEER DDJ SX3

 • PIONEER DDJ SX3 : Thumb 1
 • PIONEER DDJ SX3 : Thumb 2
 • PIONEER DDJ SX3 : Thumb 3
 • Youtube

PIONEER DDJ SX3

₪4680

1 מוצר/ים הוספ/ו לסל

מידע נוסף על PIONEER DDJ SX3

המחיר באילת ללא מעמ

ניתן לרכוש בכל הארץ בתוספת מעמ

קונטרולר  לתוכנת Serato DJ Pro (מוכרת בעבר בשם Serato DJ), התכונות והחיבורים הרבים בקונטרולר החדש מאפשרים לכם לבצע מעברים חלקים בין תקליטנים.

הממשק האינטואיטיבי של הקונטרולר החדש והמאפיינים המקצועיים שלו מאפשרים לכם להכניס יצירתיות רעננה וחדישה לביצועים שלכך במסגרת כל סוגי ההופעות, החל מהופעות במועדוני לילה ובמסיבות ועד לחתונות ואירועי חברה. מוצר זה מציע גם חיבורים רבים שיעניקו לכם גמישות גדולה יותר בזמן מעבר בין תקליטנים. השינויים הופכים כעת לחלקים, גם כאשר ה-DJ שניגן קודם לכן עשה שימוש במחשב נייד שונה, וזאת בעזרת חיבורי USB כפולים הממוקמים בגב הקונטרולר. הודות למיקום כניסת המיקרופון שבקדמת הקונטרולר, באפשרותכם לדבר אל הקהל ללא כל צורך לתפוס אף אחד מארבעת ערוצי המיקסר, ובעזרת כניסות כפולות הממוקמות בחלקו האחורי, באפשרותכם להחזיק במיקרופון אחד בעוד ששני האחרים נמצאים ברחבה, ללא כל הפרעה למיקס שלכם. שלטו בגובה עוצמת הקול, איקולייזר והפעילו אפקטים לכל שלושת המיקרופונים בנפרד. הוסיפו עניין לסטים שלכם בעזרת ארבעת האפקטים הפופולריים Sound Color והשתמשו בכפתורי הסולמות Key Shift וב-Key Sync, ובמאפייני Pitch Play על מנת למקסס ללא כל קושי בין שירים בצורה הרמונית וליצור רמיקסים בלייב.

 

מאפייני מפתח DDJ-SX3

1. 3 כניסות מיקרופון+אפקטים: כניסת מיקרופון ייעודית וכפתור בקרת עוצמת הצליל בלוח הבקרה הקדמי של ה-DDJ-SX3 מגיעה בנוסף לכניסות המיקרופון הכפולות הפופולריות שעבורו בירושה מדגם הקודם, אותן ניתן למצוא בלוח הבקרה האחורי. באפשרותכם לשלוט בדרגת עוצמת הקול, איקןלייזר ומסנן עם חיתוך נמוך, ולהוסיף reverb לכל אחד – מה שמאפשר לכם לכוונן את עוצמת הקול כך שתתאים לאווירה ותבטיח דיבור וקולות ברורים. באפשרותכם לשפר גם את איכות הביצועים באמצעות שימוש ביחידת האפקטים Sound Color בתור אפקט אקו, וזאת ביחד עם האפקטים של תוכנת Serato DJ Pro.

 

2. שקעי USB כפולים: חברו שני מחשבים המריצים את תוכנת Serato DJ Pro במקביל לשם מעברים חלקים בין תקליטנים או לסטים משותפים.

 

3. Sound Color: הוסיפו מרקם וצלילים ייחודיים למיקסים שלכם על ידי שימוש באפקטים הפופולריים: Filter, Echo, Jet & Noise.

 

4. עיצוב חזותי ברור: הדגם החדש DDJ-SX3 קיבל בירושה את עיצוב הממשק של החומרה המקצועית שלנו, כך שבאפשרותכם לעשות שימוש באופן אינטואיטיבי בכל המאפיינים האלה. הפדים הביצועיים הצבעונים מפעילים את 11 המאפיינים של תוכנת Serato DJ Pro וכוללים: Hot Cues, Sampler  וגם Pitch Play. צפו בצבעים ובתאורה שלהן משתנים במטרה להציג את מצב הפדים הנבחר ומצב הנגינה.

 

5. מאפיינים מתקדמים Pitch 'N Time DJ (רישיון כלול)
רישיון עבור Serato Pitch n' Time DJ כלול עם ה-DDJ-SX3 כך שבאפשרותכם לעשות שימוש במאפייני סולמות כגון: KEY SYNC, KEY SHIFT ו-PITCH PLAY במטרה לערוך מיקסים בין שירים בצורה חלקה והרמונית. כווננו את הסולמות של השירים בעזרת חצאי טונים, וסנכרנו את הסולמות עם KEY Sync. מקש PITCH PLAY מאפשר לכם להפעיל את נקודות הקיו במגוון סולמות שונים ולהקצות אותם לפדים הביצועיים של הקונטרולר כך שתוכלו לנגן אותם כמו פסנתר.

 

6. מיקסר DJ עצמאי הכולל כניסות/יציאות רבות 
דגם DDJ-SX3 כולל -4 כניסות חיצוניות המיועדות למספר נגנים, פטיפונים ועוד. חברו מגוון סוגים של רמקולים ליציאת ה-XLR וה-RCA הראשיות ונקודת יציאה עם שקע TRS למוניטור. באפשרותכם לעשות שימוש ב-DDJ-SX3 בתור מיקסר DJ עצמאי מבלי להתחבר למחשב.

 

7. Serato Flip (רישיון כלול): רישיון עבור Serato Flip כלול יחד עם ה-DDJ-SX3 כך שבאפשרותכם ליצור ולשמור רצפים של נקודות קיו על מנת לבצע עריכות מותאמות של השירים שלכם ולעשות שימוש בלחצני Serato Flip היעודיים. הפכו ליצירתיים אף יותר באמצעות דילוג על או חזרה על קטעים של רצועות שירים תוך כדי פעולה.

 • יצרן: PIONEER 
 • זמינות: במלאי
 • מצב המוצר: חדש
 • סוג מכירה: רגיל
 • סוג מוצר: רגיל
 • הובלה: עד 7 ימי עסקים בכפוף למלאי
 • אחריות: שנה יבואן רישמי ט ר פיוניר ישראל 

חוות דעת על PIONEER DDJ SX3

  loading